גלו עוד
הרשמה לניוזלטר
שלח

08-9396030
אאא
08-9396030
סופ"ש של תרבויות

בלה איטליה

מלון קראון פלאזה, ים המלח | 10 - 12 ינואר 2019

איטליה היפה, הסוערת והמרתקת. איטליה ההוללת, המשכרת והמענגת. איטליה של גדולי האמנים, היוצרים, המשוררים והמלחינים. על אתרי מורשת עולמית בין נפולי לפומפאי. הקולנוע האיטלקי מפדריקו פליני לרוברטו בניני. האופרה האיטלקית מוורדי ועד פוצ'יני. אמנות הרנסנס על רפאל, מיכאלאנג'לו ולאונרדו וגם על פיצה סיציליאנית, פסטה נפוליטנית, יין טוסקני והרבה לימונצ'לו.
על כל אלה בסופ"ש "בלה איטליה" או בקיצור לה-דולצ'ה ויטה.

בלה איטליה

תוכנית הסופ"ש:

הרצאה
מפליני עד בניני - לצחוק באיטלקית
יום חמישי 17:00

הטיפוסים הססגוניים ורחובות רומא משמשים את רוברטו בניני, טוטו הנפולטיני, אלברטו סורדי ואחרים, לביקורת מצחיקה עד דמעות על החברה האיטלקית, הפוליטיקה המושחתת, הכנסיה הקאתולית והמאפיה הסיציליאנית.
מרצה: אלון גור אריה, במאי וחוקר קולנוע

מפגש מוסיקלי
AMORE MIO
יום חמישי 21:00

ערב שכולו מחווה לשירים הגדולים של "פסטיבל סן רמו", לכוכבים הגדולים במוסיקה האיטלקית בשנות ה-60 וה-70, אשר היוו את מדורת השבט המוסיקלית בשידורי בטלוויזיה הישראלית ובאירופה כולה. תכנית מוסיקלית, המשלבת קטעי וידאו של מופעי זמר, שירת קהל, וסיפורים.
מספר ומציג: קובי בן-עטר | זמרת אורחת : שרונה בן-עטר

הרצאה
ויוה ורדי
יום שישי 10:00

גדול מלחיני האופרה האיטלקית, תאר ביצירתו את יופייה של איטליה לצד האירועים ההיסטוריים והפוליטיים, אשר הביאו לאיחודה ותחייתה של איטליה. נצפה ונאזין למיטב הרפרטואר הורדיאני לצד הסיפורים שמאחורי הצלילים.
מרצה: מרב ברק, מרצה, מדריכת טיולי תרבות, מנחה בתכנית החינוך של התזמורת הפילהרמונית הישראלית

הרצאה
לראות את נפולי ולחיות
יום שישי 11:45

נפולי וחצי האי האמלפי: סורנט, פוזיטנו, אמלפי, האי קפרי, פומפיי והר הגעש וזוב. בין פניני טבע, היסטוריה עשירה, מוסיקת הטרנטלה המרטיטה את הלב, וכמובן פסטה ופיצה המרטיטות את החיך.
מרצה: רמי סימסולו, מדריך טיולים בכיר

הרצאה
"באתי, ראיתי, ניצחתי!!" - יוליוס קיסר
יום שישי 17:00

מעטים הם האנשים בהיסטוריה, שתחכומם, ערמומיותם ויכולות המנהיגות שלהם מתקרבות לאלו של אחד האנשים המבריקים והמרתקים של ההיסטוריה שהצלחתו היתה כה גדולה עד ששמו הפך לסמל – יוליוס קיסר.
מרצה: אלון קליבנוב, היסטוריון

קונצרט
אנטוניו ויואלדי – הסערה שבלב
יום שישי 21:00

תכנית מיוחדת ומסעירה מיצירותיו של גדול מלחיני הבארוק האיטלקיים. תזמורת בארוקדה וכנרת הבארוק שלומית סיון מארחים את זמרת המצו-סופרן מאיה עמיר. בתכנית, פרקים נבחרים מתוך עונות השנה של ויואלדי ואריות מרגשות מהקנטטות והאופרות של ויואלדי.

הרצאה
הרנסנס כאן ועכשיו
יום שבת 10:00

מיכאלאנג'לו, רפאל ולאונרדו הם ענקי תקופת הרנסנס. בסדרה של יצירות מופת הם מבטאים את רוח התקופה. מהו סוד הצמצום ואיפוק הרגש ואיזה דיאלוג מנהלת האמנות עם הנושא עד ימינו?
מרצה: אור-לי אלדובי, מדריכת טיולים בכירה, חוקרת תרבות ואמנות

מופע
מלה סקאלה לשאנז אליזה
יום שבת 12:15

עולם האופרה הדרמטי והסוחף והניגון הרומנטי של השנסון הצרפתי במפגש פסגה ווקלי מרגש בביצוע קרן הדר בקולה העוצמתי וסולן האופרה, הטנור גבי שדה. פניני הקלאסיקה האופראית כפי שעלו על בימת הלה סקאלה במילנו ומיטב השירים מהקברטים של פריז.
מנהל מוסיקלי: עמרי ריבלין

מחירים:

לזוג, חברי מועדון קשרי תרבות 3,990 ש"ח
סופ"ש לזוג 4,500 ש"ח
ליחיד בחדר זוגי, לחברי מועדון קשרי תרבות 2,990 ש"ח
ליחיד, חדר זוגי 3,300 ש"ח
צור קשר
נשמח לקבל הערות ותגובות, המלצות או בקשות.אנא מלאו את הפרטים בתיבה ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.
שלח